Gangster z Niemiec wpadł w Katowicach. Był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania

Przyjechał do Katowic, by odwiedzić rodzinę. Zamiast tego, odwiedził... areszt. Okazało się, że był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania za poważne przestępstwa.

Katowiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna poszukiwany był przez niemiecki wymiar sprawiedliwości za kradzieże i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyzna „wpadł”, kiedy przyjechał do Katowic, by odwiedzić rodzinę.

Katowiccy policjanci, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zakończyli sprawę 30-letniego mężczyzny, z którym wydano Europejski Nakaz Aresztowania.

Czytaj dalej po poleceniach.

Polecamy jeszcze:

Hokeiści GKS-u Katowice zagrają w czarnych strojach upamiętniających pacyfikację kopalni "Wujek"

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021. Co i za ile można tu zjeść i czego się napić

Zauważyła złodzieja w pociągu do Katowic, później go śledziła. Katowiccy policjanci dzięki niej zatrzymali rzezimieszka

Pogrzeb Kamila Durczoka. Dziennikarz został pochowany na Kostuchnie w Katowicach

„Warszawa była tylko miejscem pracy. Kochał Śląsk”. Kamila Durczoka wspomina Witold Pustułka

Polak poszukiwany był przez niemiecki wymiar sprawiedliwości za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i kradzieże o wartości prawie 180 tys. euro.

W ramach współpracy międzynarodowej, kryminalni katowickiej komendy zatrzymali mężczyznę w centrum Katowic, kiedy przyjechał z zagranicy do swojej rodziny. Przez wiele lat ukrywał się w różnych europejskich państwach. Zatrzymany trafił już do aresztu. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon