Karambol na DK86 w Katowicach. Są potężne korki w kierunku centrum miasta. AKTUALIZACJA

Do groźnego wypadku drogowego doszło w środę, 9 lutego o poranku na DK86 w Katowicach. Na wysokości Giszowca zderzyło się ze sobą kilka pojazdów. Droga w kierunku centrum jest częściowo zablokowana.

Facebook/Informacje Drogowe Śląsk i Okolice
Wypadek miał miejsce na DK86 na wysokości Giszowca

AKTUALIZACJA, g. 14.00

Kierowca, który spowodował karambol, dostał wysoki mandat. Więcej: Wypadek na DK86 w Katowicach. Sprawca dostał GIGANTYCZNY mandat

AKTUALIZACJA g. 10.00:

Aż 6 pojazdów brało udział w zdarzeniu na DK86. Mowa o 5 samochodach osobowych i jednym samochodzie ciężarowym.

- Poszkodowana została jedna osoba, która wymagała interwencji ratowników medycznych. Obecnie policjanci udrożnili już częściowo ruch. W kierunku centrum Katowic kierowcy mogą poruszać się aktualnie jednym pasem, ale apelujemy o ostrożność - mówi podkomisarz Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Wcześniej pisaliśmy:

To nie jest łatwy poranek dla kierowców podróżujących z Tychów do Katowic. Na DK86 na wysokości Giszowca tuż za wzgórzem Wandy doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego. Zderzyło się ze sobą kilka pojazdów na miejsce właśnie dojechały służby.

- Policyjny patrol dopiero przed chwilą dotarł na miejsce. Ze wstępnych informacji, które mamy wynika, że w tym miejscu doszło do zderzenia od 3 do 5 samochodów i co najmniej jedna osoba jest ranna - powiedziała nam podkomisarz Agnieszka Żyłka, rzecznik prasowy katowickiej policji.

Czytaj także:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon