Kobieta ukradła kosmetyki i perfumy z drogerii w Katowicach. I to dwa razy. Policjanci publikują jej wizerunek

Katowicka policja opublikowała wizerunek kobiety podejrzanej o kradzież kosmetyków i perfum z drogerii w Katowicach. Stróże prawa proszą o pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Kryminalni z IV komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży kosmetyków, do której doszło aż dwa razy - 23 i 28 grudnia 2022 roku w sklepie kosmetycznym Rossmann w parku handlowym przy ulicy Szewskiej 11 w Katowicach, w Ochojcu.

Podejrzewana kobieta po wejściu do sklepu ukradła kosmetyki i perfumy o łącznej wartości ponad 500 złotych. Wizerunek podejrzewanej kobiety zarejestrował sklepowy monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać kobietę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem e-mail: kp4@katowice.ka.policja.gov.pl

Policja

Może Cię zainteresować:

Czy kierowcę forda mustanga, który w Katowicach próbował potrącić policjanta już zatrzymano? Prokuratura nabrała wody w usta

Autor: Katarzyna Pachelska

14/03/2023

Kierowca przewoził niezabezpieczony stelaż na dachu samochodu

Może Cię zainteresować:

Dla kierowcy z Będzina niemożliwe nie istnieje. Przewoził niezabezpieczone łóżko na dachu auta

Autor: Martyna Urban

14/03/2023

Wypadek katowice szarych szeregow

Może Cię zainteresować:

Śmiertelny wypadek w Katowicach na ulicy Szarych Szeregów. Kierowca zginął na miejscu

Autor: Katarzyna Pachelska

12/03/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon