Nocny wypadek na skrzyżowaniu z ul. Chorzowską. Auto stanęło w ogniu

Tuż po północy z 30 na 31 października 2022 roku w Katowicach, na skrzyżowaniu ulic Stęślickiego, Grundmanna i Chorzowskiej doszło do groźnego wypadku.

PSP Katowice
Wypadek Katowice

Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, w poniedziałek 31 października 2022 r. o godz. 00:13 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Katowicach wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu przy skrzyżowaniu ulic Stęślickiego, Grundmanna i Chorzowskiej w Katowicach.

Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy staży pożarnej. Na miejscu okazało się, że doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Uczestnicy kolizji po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego zostali przetransportowani do szpitali w celu przeprowadzenia dalszych badań.

- Kierującym pojazdem skoda 21-letni obywatel Gruzji, nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej, która pokazywała czerwone światło, zderzył się pojazdem marki BMW, prowadzonym przez 21-letnią kobietę - relacjonuje podkomisarz Agnieszka Żyłka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. - W wyniku zdarzenia obrażeń doznali pasażerka skody, Polka, rocznik 1989 (uraz głowy) i pasażer, rocznik 1980 (również uraz głowy). Obie osoby zostały zabrane do szpitala na badania. Ich stan zdrowia nie zagraża życiu - dodaje Żyłka.
Tramwaje Śląskie

Może Cię zainteresować:

Ukradł... tramwaj z zajezdni Zawodzie w Katowicach. Dyspozytor musiał wyłączyć prąd, żeby go zatrzymać

Autor: Redakcja

29/10/2022

Uwaga wypadek

Może Cię zainteresować:

Kolejne potrącenie na pasach w Katowicach. Ucierpiała 15-letnia dziewczyna

Autor: Katarzyna Pachelska

26/10/2022

Wypadek DK 86, Katowice

Może Cię zainteresować:

Zmarł Niemiec potrącony przez samochód na DK86. Próbował przebiec przez sześć pasów drogi

Autor: Katarzyna Pachelska

19/10/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon