Nowy park handlowy w Katowicach powstaje przy ul. Bocheńskiego. Będzie tu m.in. market sieci ALDI

W Katowicach, niedaleko działającej od lat średniej wielkości galerii handlowej, zbudowano nowy park handlowy. Teraz trwają ostatnie prace wykończeniowe i urządzanie wnętrz sklepów. Już wiadomo, jakie sklepy się tu pojawią.

Niedawno pisaliśmy o otwarciu nowego parku handlowego w dzielnicy Piotrowice:

  Powstaje nowy park handlowy w Katowicach

  Tymczasem okazuje się, że niepostrzeżenie w Katowicach powstaje kolejny nowy taki obiekt - tym razem przy ul. Bocheńskiego 81 w dzielnicy Osiedle Witosa, na działce obok Centrum Handlowego Załęże. Nie przez przypadek, park handlowy należy do spółki będącej właścicielem CH Załęże oraz galerii Zabrze.

  Park handlowy o na razie nieustalonej nazwie znajduje się po prawej stronie ulicy Bocheńskiego, jadąc w stronę A4 od Załęża, za CH Załęże a przed stacją paliw Orlen. Dojazd do niego jest tylko od tej strony.

  Na ogrodzeniu zawieszono już plakat, z którego dowiadujemy się, że w tym paku handlowym powstaje market sieci ALDI. Potwierdza to Luiza Urbańska z biura prasowego ALDI Polska.

  - Otwarcie sklepu ALDI w Katowicach przy ulicy Bocheńskiego nastąpi najprawdopodobniej w II kwartale 2024 roku. Dokładną datę będziemy mogli zakomunikować w późniejszym terminie - mówi Urbańska. - Na pewno na dzień otwarcia będą zaplanowane liczne promocje i atrakcje dla mieszkańców. Następnie w każdym tygodniu klienci znajdą około sto produktów w cenach promocyjnych oraz różne akcje tematyczne. Niewątpliwie dużą zaletą sieci ALDI są Promocje zawsze od 1 sztuki, dzięki temu klienci nie muszą kupować w naszych sklepach wielopaków, licząc na niższą cenę. W sieci ALDI stawiamy na proste i przyjemne zakupy oraz oferujemy najwyższej jakości marki własne - dodaje Urbańska.

  Przedstawicielka ALDI podkreśla, że w nowej lokalizacji w Katowicach będą też obowiązywać „Ciche Godziny”. - Osoby w spektrum autyzmu i ich bliscy we wtorki (w godzinach 8:00 -10:00) i w soboty (w godzinach 18:00 – 20:00) będą mogli w nowym sklepie zrobić zakupy w komfortowych warunkach. W czasie „Cichych godzin” w naszych sklepach wyłączamy muzykę, a osoby w spektrum autyzmu mogą skorzystać z pierwszeństwa w kolejce w specjalnie oznaczonych kasach. Akcja cieszy się dużą popularnością w całej Polsce - dodaje.

  W nowym sklepie w Katowicach pracę znajdzie kilkanaście osób.

  Jakie jeszcze sklepy będą w nowym parku handlowym przy ul. Bocheńskiego? Oficjalnych informacji jeszcze nie ma, ale nieoficjalnie dowiadujemy się, że m.in. Pepco, Dealz i Media Expert, czyli takie, które zwykle można spotkać w tego typu miejscach.

  Kawiarnia pomocna katowice 05

  Może Cię zainteresować:

  Katowice. Kawiarnia Pomocna w holu budynku ING przy Sokolskiej zatrudnia osoby z niepełnosprawnościami

  Autor: Katarzyna Pachelska

  29/02/2024

  Park leronda leopolda katowice

  Może Cię zainteresować:

  Kolejny park w Katowicach będzie gotowy na wiosnę - tym razem na pograniczu Bogucic i Dąbrówki Małej

  Autor: Katarzyna Pachelska

  28/02/2024

  Libero katowice

  Może Cię zainteresować:

  Nowy sklep w Galerii Libero w Katowicach. To będzie trzecia placówka modowej marki C&A w mieście

  Autor: Katarzyna Pachelska

  13/02/2024

  Subskrybuj 24kato.pl

  google news icon