Otwarcie nowego marketu Kaufland w Katowicach. Dla pierwszych klientów róże, jabłka i Koło Szczęścia z nagrodami

Trzeci market sieci Kaufland w Katowicach powstał na terenie po zakładzie Famuru w Piotrowicach. Otwarcie odbędzie się w czwartek 30 listopada 2023 r. Z tej okazji przygotowano atrakcje i promocje dla klientów.

243 sklep sieci Kaufland w Polsce a trzeci w Katowicach zostanie otwarty w czwartek 30 listopada 2023 r. o godz. 6.00. Powstał w dzielnicy Piotrowice, na działce na rogu ul. Kościuszki i Armii Krajowej, ale jego adres to Armii Krajowej 51. To dawny teren fabryki maszyn górniczych Famur. W jego sąsiedztwie dobiega końca budowa nowego parku handlowego Fabryka Park.

Więcej o parku handlowym Fabryka Park: W Katowicach Piotrowicach powstaje park handlowy Fabryka Park. Już wiadomo, jakie sklepy tam będą

Nowy Kaufland w Katowicach będzie jednym z największych sklepów sieci w Polsce

Nowy obiekt Kaufland ma całkowitą powierzchni ę5 200 mkw. W stałej ofercie sklepu znajdzie się ponad 16 000 artykułów spożywczych, drogeryjnych i przemysłowych. Asortyment serów, wędlin, przekąsek oraz wyrobów garmażeryjnych będzie dostępny przy ladzie obsługowej, gdzie klienci będą mogli liczyć na poradę personelu. Na miejscu jest wędzarnia. Kaufland przygotował w tej lokalizacji również Strefę Świadomego Odżywiania, w której będzie można znaleźć artykuły skierowane do osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi, takie jak produkty z obniżoną zawartością cukru, a także artykuły bezglutenowe, wegańskie i wegetariańskie.

W nowym markecie w Katowicach wdrożono wiele nowoczesnych rozwiązań ułatwiających dokonywanie codziennych zakupów. Jednym z nich jet usługa K-Scan, umożliwiająca samodzielne skanowanie produktów podczas zakupów za pomocą mobilnego skanera lub smartfonu z zainstalowaną aplikacją Kaufland.

Kolejnym udogodnieniem są nowoczesne panele dotykowe, które pozwalają zarejestrować kartę Kaufland Card, sprawdzić cenę produktów, a przy ladzie obsługowej – zapoznać się ze składem produktów oferowanych na wagę. Do dyspozycji klientów oddano także kasy samoobsługowe, szafki depozytowe oraz automat przyjmujący kaucjonowane butelki. Dodatkowo, w sklepie zamontowano nowoczesne ekrany cyfrowe, na których będą wyświetlane aktualne promocje, jak również informacje dotyczące zrównoważonego rozwoju.

W nowym sklepie w Katowicach zamontowano energooszczędne oświetlenie LED, które jest standardem we wszystkich placówkach sieci.

Atrakcje z okazji otwarcia nowego marketu Kaufland w Katowicach

Klienci, którzy w dniu otwarcia zdecydują się na wizytę w nowej katowickiej placówce Kaufland, mogą liczyć na wiele niespodzianek i ofertę promocyjną. Na powitanie pierwsi klienci otrzymają róże i jabłka. Na odwiedzających czekać będą również upominki w postaci balonów z logo Kaulandu oraz breloków, a także poczęstunek przygotowany z asortymentu lady obsługowej Kaufland – wędlin i serów, a także pieczywa. Klienci nowych sklepów będą mogli poczęstować się również gorącą kawą i herbatą oraz sokami marki własnej K-Classic.

Sieć przygotowała też zabawę - Koło Szczęścia, które będzie dostępne od czwartku do soboty w godzinach 10:00-18:00. Aby dołączyć do zabawy, wystarczy okazać paragon za zakupy w wysokości minimum 100 zł. W puli nagród znajdą się

  • bony na zakupy w sklepach sieci,
  • produkty marek własnych Kaufland, takich jak K-Favourites (wyroby delikatesowe), K-Classic (artykuły spożywcze, przekąski, chemia), K-Bio (żywność ekologiczna), Liv&Bo (artykuły dekoracyjne dla domu) czy bevola (kosmetyki).

30 listopada nowo powstały market Kaufland w Katowicach będzie otwarty dla klientów od godziny 6:00.

W całej Europie Kaufland ma ponad 1500 sklepów i zatrudnia ok. 155 000 pracowników. W Polsce sieć ma 241 marketów i zatrudnia ok. 15 500 pracowników.

Budowa kaufland katowice

Może Cię zainteresować:

Znamy datę otwarcia marketu Kaufland w Katowicach. Jest położony tuż przy nowym parku handlowym Fabryka Park

Autor: Katarzyna Pachelska

17/11/2023

Restauracja Qubus Hotel Katowice

Może Cię zainteresować:

Nowy hotel w Katowicach, wybudowany nad Rawą 4-gwiazdkowy Qubus, zostanie otwarty 1 grudnia 2023 r. Zobaczcie zdjęcia tego obiektu

Autor: Katarzyna Pachelska

02/11/2023

Budynek kossutha katowice tbs wizualizacja 02

Może Cię zainteresować:

Rusza nabór wniosków o najem mieszkań w nowym bloku Katowickiego TBS-u. Znane są już stawki wynajmu i partycypacji

Autor: Katarzyna Pachelska

27/11/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon