Pobili małżeństwo w Katowicach. Trzej mężczyźni poszukiwani. W tle zazdrość i niezbyt sympatyczni znajomi

Katowicka policja zdecydowała się na opublikowanie zdjęcia z nagrań monitoringu. Poszukuje trzech mężczyzn, którzy pobili w Giszowcu małżeństwo. Rozpoznajesz ich? Daj znać policji.

Śląska Policja
Poszukiwani mężczyźni podejrzani o pobicie

Kryminalni z Komisariatu V Policji w Katowicach prowadzą sprawę pobicia małżeństwa. Do zdarzenia doszło 18 lipca 2021 roku w rejonie ul. Batalionów Chłopskich i ul. Młodzieżowej w Katowicach Giszowcu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mąż i żona spożywali alkohol w rejonie punktu gastronomicznego. Kobieta w pewnym momencie spostrzegła znajomego, z którym rozpoczęła rozmowę. Nie spodobało się to jej mężowi i pomiędzy panami doszło do sprzeczki. Kiedy wzburzony znajomy odszedł, po kilku minutach od strony ul. Wojciecha nadeszło trzech mężczyzn, którzy zaatakowali małżeństwo. Mężczyźni po chwili zbiegli z miejsca zdarzenia.

Pokrzywdzeni dopiero po kilku dniach zgłosili sprawę w komisariacie. W wyniku pobicia kobieta i mężczyzna doznali zasinień ciała w okolicy twarzy i głowy.

Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu V Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 37 00, 47 851 37 24 lub pod adresem e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl

Czytaj też:

Zaciągnęła 6 kredytów i 12 pożyczek dla oszusta, którego poznała na portalu randkowym. Straciła 120 tys. zł

34 pijanych kierowców zatrzymanych na ulicach Katowic tylko w grudniu 2021. Niektórzy mieli po 2 promile alkoholu w organizmie

Dwie dzielnice Katowic za prohibicją, jedna - przeciwko. Prezydent ma przychylić się do opinii mieszkańców

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon