Ten mężczyzna jest podejrzewany o oszustwo metodą "na przewałkę" w sklepie w Katowicach

Katowicka policja opublikowała utrwalony przez kamery monitoringu wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o dokonanie oszustwa w katowickim sklepie. Stróże prawa proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Kryminalni z VII komisariatu policji w Katowicach przy ul. Tysiąclecia 5 prowadzą czynności w sprawie oszustwa na tzw. przewałkę.

Do zdarzenia doszło 17 stycznia 2023 roku w sklepie przy ul. Gliwickiej 125 w Katowicach Załężu. Podejrzewany mężczyzna podczas zakupu wyrobów tytoniowych, w trakcie przeliczania przekazanych kasjerce pieniędzy w kwocie 5,2 tys. zł ujawnieniu brakującej kwoty 107,80 zł, w trakcie wyciągania portfela i „uzupełnienia” pieniędzy o brakującą kwotę, przekazał kasjerce gotówkę pomniejszoną o 3 tysiące zł. Wizerunek podejrzewanego o oszustwo mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VII komisariatu pod nr telefonu 47 85 139 00 lub pod adresem e-mail: kp7@katowice.ka.policja.gov.pl

Mezczyzna strzelal ze srutowki katowice 1jpg

Może Cię zainteresować:

Katowice. Pistoletem na śrutowe kulki ostrzelał samochód i blok mieszkalny. "Bawiłem się bronią po pijaku" - wyznał szczerze

Autor: Redakcja

20/03/2023

Wypadek Katowice Podlesianka

Może Cię zainteresować:

Artur Rojek autem staranował ogrodzenie i wjechał na boisko piłkarskie w Katowicach. Okazało się, że pomylił biegi

Autor: Katarzyna Pachelska

18/03/2023

Platnacja konopi wodzislaw 4

Może Cię zainteresować:

Zdolny ogrodnik zatrzymany przez katowickich policjantów. Wyhodował niezłe krzaki konopi indyjskich

Autor: Katarzyna Pachelska

16/03/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon