Katowice. Ukradł audi i rozbił je na drzewie. A potem... uciekł innym samochodem

Policjanci z Katowic chwalą się odzyskaniem ukradzionego samochodu marki Audi. Trochę pobijanego, no cóż. Jednak to sukces połowiczny, bo złapany na gorącym uczynku złodziej zdołał zbiec... innym autem.

Katowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej poinformowali, że odzyskali skradziony samochód marki Audi.

Audi A7 zostało skradzione przy ul. Piotrowickiej w Katowicach. Samochód o wartości 85 tys. zł oraz mienie się w nim znajdujące o wartości prawie 1,7 tys. zł zostało skradzione z niestrzeżonego parkingu podziemnego.

Samochód w czasie nocnej służby zauważyli katowiccy policjanci. Przemieszczał się po Katowicach. Jednak kierujący nim mężczyzna nie chciał się zatrzymać pomimo nadawanych przez policjantów sygnałów. Więcej - zaczął uciekać. Jego brawurowa jazda, która doprowadziła do uderzenia audi w drzewo, zakończyła jazdę audi w katowickiej dzielnicy Murcki.

Policjantom nie udało się zatrzymać kierowcy skradzionego samochodu. Wydostał się z audi, wsiadł do nieznanego samochodu i odjechał. Policjanci jednak twierdzą, że zatrzymanie złodzieja jest tylko kwestią czasu.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

ZOBACZ TEŻ:

ALDI Brynów Katowice

Może Cię zainteresować:

Totalna demolka sklepu ALDI w Katowicach. Co tam się dzieje?

Autor: Katarzyna Pachelska

06/06/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon